5 אפליקציות אנטי-וירוס מומלצות (וחינמיות באמת) עבור אייפדים ואייפונים ב-2021

5 אפליקציות אנטי-וירוס מומלצות (וחינמיות באמת) עבור אייפדים ואייפונים ב-2021

קצרים בזמן? זו תוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר עבור iOS ב-2021:

הנה משהו שרוב חברות האנטי-וירוס לא יגידו לכם – סריקת וירוסים למעשה אינה אפשרית ב- iOS. הסיבה לכך היא שאייפונים ואייפדים משתמשים במנגנון אבטחה מתקדם הנקרא “סנדבוקס”, המונע מאפליקציות לבצע שינויים באפליקציות אחרות, בקבצים או בתהליכים אחרים שמתנהלים במערכת ההפעלה. אם כן, וירוסים בעיקרון לא מדביקים מכשירי iOS היות שהם לא מסוגלים לעשות דבר במכשירים אלה.

אז כשאנשים אומרים “אנטי-וירוס ל-iOS”, רובם בעצם מתכוונים ל”אבטחת אינטרנט עבור iOS”, הגדרה למבחר רחב של מאפיינים השומרים על בטיחות מכשירי אייפון והאייפד. אגב, הצורך באבטחה מלכתחילה נובע מהעובדה שמכשירי iOS כשלעצמם אינם מוגנים מפני איומי אבטחה רבים, כולל:

 • קישורי פישינג.
 • רשתות Wi-Fi ציבוריות לא בטוחות.
 • אפליקציות לגניבת נתונים.
 • טראקרים לדפדפנים.
 • גניבת מכשירים.

ביליתי עשרות שעות במעבר על אפליקציות הונאה, אפליקציות חינמיות חסרות תועלת ואפליקציות אבטחה מזויפות ב-App Store, וחיפשתי מוצרים שיכולים לספק אבטחה ראויה לכלל משתמשי iOS. בסופו של התהליך הצלחתי למצוא 5 אפליקציות אבטחה חינמיות שמציעות אבטחת סייבר איתנה, ללא עמלות נסתרות או תקופות ניסיון מסובכות.

מה שכן, חשוב לדעת כי אין בנמצא אפליקציית אבטחה חינמית אחת כוללת שמספקת את כל המאפיינים הדרושים להגנה מלאה על המכשירים הנזכרים – אם אתם מבינים כי הנתונים והפרטיות שלכם שווים יותר מכמה שקלים לחודש, כדאי לכם להעיף מבט  באפליקציה הנפלאה של Norton ל-iOS.

סיכום מהיר של אפליקציות האנטי-וירוס החינמיות המומלצות לשימוש על iOS ב-2021:

כיצד דרגתי את אפליקציות האנטי-וירוס החינמיות המומלצות ל-iOS:

בשוק האנטי-וירוס אין ולו אפליקציית אבטחה חינמית אחת שמספקת את סוג ההגנה הנחשב בעיני לחיוני עבור מכשירי iOS — אבל חלק מהמוצרים ברשימה זו די קרובים לכך. הנה מה שחיפשתי בכל האפליקציות שהגיעו לרשימת 5 המובילות:

 • 100% חינם. האפליקציות שאני ממליץ עליהן מציעות פונקציונליות ארוכת טווח בעלות אפסית ולא רק ניסיון ללא תשלום. מה שכן, כל אחת מהן מגיעה עם אופציה לגרסת פרימיום טובות משמעותית – ורוב הגרסאות האלה זולות למדי (וזמינות לניסיון חינם אין כסף).
 • פרטיות מידע. אפליקציות רבות שמוצעות ללא תשלום קיימות אך ורק לטובת איסוף נתוני משתמשים ומכירתם, שהרי אין ממש דרך להרוויח כסף באמצעות מוצרים חינמיים. עם זאת, כל האפליקציות ברשימה זו מספקות הגנה על נתוני משתמשים וחלקן אף כוללות כלים שמבטיחים כי הללו לא יפגעו לעולם.
 • קלות שימוש. אפל מספקת מספר מאפייני אבטחה נהדרים עבור iOS אבל המציאות היא שלרבים מהם ממש קשה לגשת. אם אי פעם ניסיתם להשתמש ב”מצא את האייפון שלי”, אתם ודאי יודעים שהוא יכול להוות מטרד אמיתי. לעומת זאת, הכלים והאפליקציות שאפרט כאן מספקים הגנות מוגברות עם ממשקי משתמש נוחים ומעוצבים.
 • יְעִילוּת. רבות מאפליקציות אנטי-וירוס הקיימות עמוסות באגים או גורמות להאטה של מכשירי iOS. ניתחתי את ביצועי האייפון והאייפד שלי ואת חיי הסוללה שלהם  לפני ואחרי התקנת כל אפליקציה, ווידאתי ​​כי אף אחת מהן לא גורמת להאטת מהירות או לריקון סוללה.

החברות הטובות שלא נכנסו לרשימה:

 • Norton. אני לא רוצה להטעות אתכם:  אפליקציית ה-iOS של נורטון נהדרת, אבל היא לא לא בחינם. האפליקציה מציעה אבטחת Wi-Fi, אבטחת רשת, VPN וניטור דארקווב. ובכל זאת, אם אתם מחפשים הגנה מובטחת, דעו כי זוהי אפליקציית האנטי-וירוס הטובה ביותר עבור iOS.
 • Bitdefender.  האפליקציה בתשלום של Bitdefender סבירה, היא מספקת אבטחת אינטרנט טובה, סריקת דליפות נתונים  ו-VPN מוגבל. עם זאת, החברה לא מציעה גרסה חינמית של האפליקציה הייעודית שלה ל-iOS.
 • Avast / AVG. היא אחת מאפליקציות האבטחה הראשונות שצצות ב- App Store, אך היא לא תקבל המלצה מ-SafetyDetectives בקרוב. Avast היא הבעלים של AVG, וכמה דיווחים מטרידים יצאו אודות כך שהם מוכרים נתוני משתמשים לתאגידי ענק. תוכלו לקרוא על כך עוד כאן.

1.🥇Avira אבטחת iOS חינמית — אפליקציית האנטי וירוס החינמית הטובה ביותר ל-iOS ב-2021

1.🥇<a href="https://he.safetydetectives.com/go/vendor/free-ios/191/?post_id=7352&alooma_btn_name=Affiliate+Link+-+579660" title="Avira" rel="nofollow noopener" target="_blank" data-btn-name="Affiliate Link - 579660" data-btn-indexed="1">Avira אבטחת iOS חינמית</a> — אפליקציית האנטי וירוס החינמית הטובה ביותר ל-iOS ב-2021

אפליקציית Avira Free Mobile Security עבור iOS מספקת מספקת יותר מאפיינים חינמיים מכל אפליקציית iOS חינמית אחרת – וכל מאפייניה שימושיים, אינטואיטיביים, ומספקים שכבת הגנה נוספת לאייפונים ולאייפדים. עם זאת, שימו לב כי היא אינה תומכת בעברית.

אחד הדברים שאני הכי אוהב בה הוא מנהל הפרטיות, מדובר בפרופיל iOS להורדה שמונע מ-siri לשתף את הנתונים שלכם עם אפל – לאחר התקנתו, פרופיל זה מונע מסירי לשמור פקודות בשרתי אפל, וזה נהדר אם אתם מנסים למזער את מספר הנתונים האישיים שעסקים גדולים יכולים לאסוף מכם.

Avira Mobile Security מציע גם המון מאפייני אבטחה נוספים, כולל:

 • VPN (מגבלה יומית של 100 מגה-בייט).
 • הגנה מפני גניבות.
 • סורק רשת.
 • מנתח מכשירים.
 • מנהל אחסון תמונות.
 • גיבוי אנשי קשר.

אני מעריץ גדול של שירות ה-VPN של Avira, הוא מספק גישה מוצפנת ומהירה לאינטרנט וזאת עם התחייבות על כך שהם אינם שומרים לוגים. – כך אתם יודעים שהם לא מרוויחים מהיסטוריית הגלישה שלכם. עם זאת, הוא מוגבל ל-100 מגה בייט ביום והוא מאפשר להתחבר רק למיקום שרת אחד. שדרוג ל- Avira Phantom VPN Pro יספק לכם תעבורה לא מוגבלת ומבחר מיקומי שרתים סביב העולם.

Avira Free Mobile Security עבור iOS היא אפליקציה נהדרת בחינם, אך רוב המשתמשים ירצו לשדרג לתוכניות בתשלום של Avira. ניתן להירשם ל-Avira Security Pro (מוסיף אנטי פישינג, חסימת שיחות זבל וניטור דליפות נתונים) ו-Prime Mobile(מוסיף VPN ללא מגבלות ומנהל סיסמאות פרימיום). יש גם את חבילת Avira Prime בהנחה כרגע, היא כוללת את כל המאפיינים והכיסוי של Avira לעד 5 מכשירים, כולל  iOS, Mac, Android ו- Windows.

השורה התחתונה:

מגוון המאפיינים הרחב של Avira הופך אותה לאפליקציית האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר עבור מכשירי אייפון ואייפד. פרופיל הפרטיות שהיא מציעה מאפשר לכם להשתמש בסירי מבלי שהאינטראקציות שלכם יאספו על ידי אפל, הכלים נגד גניבה, חוסם השיחות וה-VPN (המוגבל ל-100 מגה ליום) כולם מצוינים. עם זאת, אם אתם מחפשים הגנות אינטרנט, VPN ללא מגבלות ומנהל סיסמאות מאובטח, יהיה עליכם לשדרג ל- Avira Prime Mobile, אשר זמין כמנוי חודשי או כחלק מחבילת אנטי-וירוס Avira Prime.

הורידו את האפליקצייה החינמית של Avira ל-iOS עכשיו

קראו את הביקורת המלאה על Avira >

2.🥈 TotalAV Mobile Security מגוון טוב של מאפיינים חינמיים ל-iOS

2.🥈 <a href="https://he.safetydetectives.com/go/vendor/free-ios/318/?post_id=7352&alooma_btn_name=Affiliate+Link+-+579628" title="TotalAV" rel="nofollow noopener" target="_blank" data-btn-name="Affiliate Link - 579628" data-btn-indexed="1">TotalAV Mobile Security</a> מגוון טוב של מאפיינים חינמיים ל-iOS

TotalAV Mobile Security מספק למשתמשים חינמיים גישה לרוב המאפיינים, לרבות דפדפן מאובטח וסורק דליפות נתונים לפי דרישה. הדפדפן המאובטח של TotalAV משתמש ב-DuckDuckGo, מנוע חיפוש ממוקד פרטיות, כדי להבטיח שמשתמשים יוכלו לגשת לאינטרנט מבלי שמפרסמים עוקבים אחריהם או מטרגטים אותם (DuckDuckGo הוא אחת ההמלצות החמות ביותר שלנו לדפדפן המאובטח הטוב ביותר ב- 2021). האפליקצייה תומכת ב-12 שפות אך לצערי עברית אינה אחת מהן.

ל-TotalAV יש גם מאפיין סריקת דליפות שעובר על מסדי נתונים של כתובות מיילים – חשתי הקלה כשראיתי שחשבון ה-Gmail שלי עדיין מאובטח, אבל לא הופתעתי מכך שחשבון ההוטמייל שלי מ-2005 היווה חלק מאינספור אירועי דליפות מידע שחלו בשנים האחרונות.

TotalAV מספקת גם כמה מאפיינים חינמיים נוספים, כולל:

 • מאתר מכשיר.
 • ניקוי תמונות.
 • מנהל סוללה.
 • אבטחת מערכת.

מאתר המכשירים של TotalAV הוא כלי בסיסי נגד גנבה שמאתר את מיקום האייפון במקרה של אובדן מכשיר. הוא לא טוב כמו הכלים המקבילים של McAfee, אבל עושה את העבודה. אהבתי גם את פיצ’ר ניקוי התמונות של TotalAV, שמסיר תמונות וצילומי מסך מהמכשיר, וזה יפה לדעתי שהאפליקציה החינמית ל-iOS כוללת גם פיצ’ר שמודיע על עדכוני מערכת ומונע מהאקרים לנצל פגיעויות.

שדרוג ל-TotalAV Mobile Security Premium מעניק לכם הגנה נגד פישינג ו-VPN לא מוגבל. במהלך הבדיקות שלי, ה-VPN סיפק חיבורים מהירים ואמינים למגוון שרתים ברחבי העולם, ואפילו הצליח לעקוף חסימות של תכנים מוגבלים גיאוגרפית ב-Netflix. תוכנית TotalAV Mobile Security Premium כלולה גם עםחבילות האנטי-וירוס של החברה המכסות עד 6 מכשירים, בכל מערכות ההפעלה.

השורה התחתונה:

TotalAV Mobile Security מציעה מאפיינים רבים ללא תשלום, לרבות דפדפן מאובטח וסורק דליפות נתונים. המאפיינים החינמיים האחרים שלה טובים למדי וכוללים מאתר מכשיר, ניקוי תמונות כפולות ומנהל סוללה. שדרוג ל- TotalAV Mobile Security Premium מעניק הגנה מפני פישינג וגישה ל-VPN לא מוגבל. אגב, כל תוכניות הפרימיום מציעות ערובה להחזר כספי עם תוקף של 30 יום.

הורידו את אפליקציית TotalAV ל-iOS עכשיו

קראו את הביקורת המלאה על TotalAV כאן >

3.🥉 McAfee Mobile Security עבור iOS – ההגנה הטובה ביותר כנגד גניבה באייפונים

3.🥉 <a href="https://he.safetydetectives.com/go/vendor/free-ios/203/?post_id=7352&alooma_btn_name=Affiliate+Link+-+579622" title="McAfee" rel="nofollow noopener" target="_blank" data-btn-name="Affiliate Link - 579622" data-btn-indexed="1">McAfee Mobile Security עבור iOS </a>– ההגנה הטובה ביותר כנגד גניבה באייפונים

אפליקציית McAfee Mobile Security עבור iOS הינה חינמית ופשוטה (לא זמינה בעברית). האפליקציה מציעה הגנה מעולה נגד גניבה. המאפיין האהוב עלי הוא התרעה על גניבה – פשוט היכנסו ללוח המחוונים המקוון של McAfee כדי להפעיל אזעקה חזקה מאוד ההולכת ומתגברת. בניגוד לאזעקה החלשה יחסית המובנית ב-iOS, האזעקה של מקאפי נשמעת ממש כמו צרחות בבית רדוף – קשה מאוד להתעלם ממנה!

אמצעי ההגנה מפני גניבות של McAfee כולל מחיקת נתונים, מעקב מרחוק אחר מיקום המכשיר ואפשרות להצגת הודעה אוטומטית. אגב, המאפיין המובנה של iOS, “מצא את האייפון שלי” לא קרוב להיות קל לשימוש כמו זה שמוצע כאן, המאפשר גישה נוחה מהדאשבורד של התוכנה.

מקאפי מציעה גם:

 • סורק Wi-Fi.
 • כספת מדיה.
 • גיבוי אנשי קשר.
 • סריקת אבטחת המערכת.

סורק ה-Wi-Fi של McAfee די טוב – הוא מבצע סריקה על פי דרישה ויודיע לכם אם אתם משתמשים ברשת Wi-Fi לא בטוחה. עם זאת, מאפייני כספת המדיה וגיבוי אנשי הקשר אינם שימושיים במיוחד היות ש-iOS כבר מציעה את היכולת ליצור “אלבום סודי” מוגן על ידי ה-PIN עבור המדיה שלכם, כמו גם גיבוי אוטומטי של iCloud עבור אנשי הקשר שלכם.

האפליקציה בתשלום  affiliate-link vendor=”203″ deeplink-family=”ios” alooma-button-id=”481973″]McAfee Mobile Security Standard[/affiliate-link] מציעה הרבה הגנות מתקדמות כולל הגנה בזמן אמת מפני פישינג, וחבילת McAfee Mobile Security Plus מוסיפה גם VPN מצוין (ה-VPN של McAfee ממוקם בחלק העליון של רשימת האנטי-וירוסים הטובים ביותר עם VPN ב-2021).

תוכל לקבל חבילות של McAfee בתשלום עבור מנוי בודד או יחד עם  מנויי Total Protection לשנתיים המכסה עד 10 מכשירים, כולל מכשירי iOS, Mac, Android ו- Windows.

השורה התחתונה:

McAfee מציעה מספר מאפייני אבטחה שימושיים, ובהם כלי מעולה להגנה מפני גניבה. הפעלת האזעקה של התוכנה גורמת למכשיר ה- iOS שלכם להוציא צליל חזק מאוד, והמעקב אחר המיקום הוא כלי פשוט בהרבה מאשר “מצא את האייפון” של אפל. אם אתם מחפשים אבטחת אינטרנט כמו הגנה מפני פישינג ו-VPN, אני ממליץ לרוב המשתמשים לבדוק את McAfee Mobile Security Standard או Plus – יש ערובה בת 30 יום להחזר כספי בשתי התוכניות בתשלום.

הורידו את האפליקצייה החינמית של McAfee’s ל-iOS עכשיו

קראו את הביקורת המלאה על McAfee כאן >

4. Kaspersky Security Cloud Free ל- iOS – ה-VPN וסורק הדליפות החינמים הטובים ביותר

4. <a href="https://he.safetydetectives.com/go/vendor/free-ios/202/?post_id=7352&alooma_btn_name=Affiliate+Link+-+579634" title="Kaspersky" rel="nofollow noopener" target="_blank" data-btn-name="Affiliate Link - 579634" data-btn-indexed="1">Kaspersky Security Cloud Free ל- iOS</a> – ה-VPN וסורק הדליפות החינמים הטובים ביותר

Kaspersky Security Cloud היא אפליקציית אבטחה חינמית ןמינימליסטית אך סבירה ל-iOS ( לא זמינה בעברית) עם VPN מאובטח. ה-VPN הכלול מספק 300 מגה בייט של נתונים ליום (טוב יותר Avira), והוא כולל מדיניות אי שמירת לוגים, מה שאומר שהם לא עוקבים אחר היסטוריית הגלישה שלכם.

באמצעות ה-VPN של Kaspersky הצלחתי לצפות בסטרימינג באיכות גבוהה ללא האטה, אך למרבה הצער הגרסה החינמית של קספרסקי לא כוללת אפשרות לבחור את השרת שלכם מהרשת העולמית שלו, כך שאתם תקועים עם חיבור אוטומטי לשרת מקומי. על מנת לבחור את מיקום השרת, יהיה עליכם לשדרג.

סורק הדליפות של Kaspersky זהה למדי לסורק הדליפות של TotalAV – פשוט הזינו את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, והוא יבדוק אותו מול מאגר נתונים עצום של מידע על נתוני התחברות שדלפו.

אפליקציית האבטחה כוללת גם ניהול סיסמאות בחינם ומספקת מילוי אוטומטי נוח, יצירת סיסמאות והצפנת AES של 256 ביט עבור פרטי כניסה לחשבונות, אך הגרסה החינמית מוגבלת ל -15 סיסמאות בלבד, וזה לא טוב במיוחד.

בדיוק כמו כל המוצרים הקודמים, הגרסה החינמית של האפליקציה היא גרסה די מוגבלת של תוכנית הפרימיום שלה.  משתמשי פרימיום מקבלים VPN לא מוגבל עם גישה לרשת שרתים עולמית, בתוספת הגנת אנטי-פישינג ובאחסון סיסמאות ללא הגבלה בכל הדסקטופים והניידים שלהם. בנוסף, Kaspersky מציעה בקרת הורים מצוינת – זו אחת מאפליקציות בקרת ההורים החביבות עלי ביותר בשוק.

השורה התחתונה:

האפליקצייה החינמית של Kaspersky ל-iOS  היא בעצם VPN עם ניטור דרקנט ומעט ניהול סיסמאות – מדובר בדוגמית חביבה מההיצע המלא שלה, ו-VPN עם 300 מגה-בייט ביום הוא די טוב כל עוד אתם לא צופים בסטרימינג או משחקים. שדרוג להגנת פרימיום מעניק לכם VPN ללא הגבלה גלישה, אחסון סיסמאות ללא הגבלה, אנטי פישינג ובקרת הורים – יש ניסיון חינם למשך 30 יום ל-Kaspersky Security Cloud Premium ו-Family המוצע באפליקציה החינמית.

הורידו את אפליקציית TotalAV ל-iOS עכשיו

קראו את הביקורת המלאה על Kaspersky כאן >

5. Lookout Personal ל- iOS — כלים טובים לאיתור דליפות מידע ומניעת גניבות

5. <a href="https://he.safetydetectives.com/go/vendor/free-ios/1154/?post_id=7352&alooma_btn_name=Affiliate+Link+-+579639" title="Lookout Security" rel="nofollow noopener" target="_blank" data-btn-name="Affiliate Link - 579639" data-btn-indexed="1">Lookout Personal ל- iOS</a> — כלים טובים לאיתור דליפות מידע ומניעת גניבות

Lookout Personal ל-iOS מספק בחינם סורק עדכוני אפליקציות, ניטור דליפת נתונים בסיסית וכלים לאיתור מכשיר אבוד. יועץ המערכת של Lookout ייתן לכם התראות אם יש עדכון למערכת ההפעלה, וזה שימושי רק אם אתם באמת טובים בהתעלמות מהודעות העדכון המתמשכות של iOS. הממשק אינו תומך בעברית, אז אם זה חשוב לכם תאלצו לחפש פתרון אחר.

עם זאת, כלי האיתור של Lookout די טובים – אם אתם מאבדים את המכשיר שלכם, אתם יכולים להיכנס לאתר ועקוב אחר המכשיר שלכם על גבי מפה, להשמיע אזעקה מרחוק, או אפילו להציג הודעה על המסך כדי לעזור לשומרונים טובים למיניהם להחזיר לכם את המכשיר. Lookout אפילו תשמור את המיקום האחרון של הטלפון שלכם לפני שהסוללה שלו מתה – זהו מאפיין יעיל במיוחד!

המאפיין החינמי האחרון של Lookout הוא סורק דליפת נתונים לפי דרישה. כל שעליכם לעשות הוא להזין את הדוא”ל שלכם ו- Lookout יודיע לכם אם פרטי הכניסה לאחד החשבונות שלכם מופיעים בדליפת נתונים.

ההגנה החינמית של iOS על Lookout היא סבירה, אך האפליקציה בתשלום טובה בהרבה. Lookout Premium כולל הגנה מפני פישינג, סורק Wi-Fi ועדכונים על דליפות נתונים בזמן אמת. Lookout מציעה גם הגנות מפני גניבת זהות למשתמשי Premium Plus.

השורה התחתונה:

Lookout Personal ל-iOS מספק הגנות סבירות נגד אובדן טלפון, סריקת דליפות נתונים והודעות על עדכוני מערכת ההפעלה. אני אוהב במיוחד את מאפיין האזעקה המופעל מרחוק שיכול להרתיע גנבים ולעזור באיתור מכשירי iOS אבודים. עם זאת, אני באמת חושב שמשתמשים שנהנים מכלי האבטחה של Lookout צריכים לבחור בשדרוג הפרימיום, הכולל הגנה מפני פישינג, סריקת Wi-Fi, דוחות על דליפות נתונים וכלים להתמודדות עם גניבות זהות.

הורידו את האפליקציה החינמית של Lookout ל-iOS עכשיו


אנטי וירוס ל-iOS — שאלות נפוצות

האם באמת צריך אנטי וירוס לאייפון?

אפל צודקת כשהיא אומרת שאינכם זקוקים לאנטי-וירוס למכשיר ה-iOS שלכם. וזה גם שגוי לחלוטין. “אנטי-וירוס” היא המילה הלא נכונה לשימוש כיוון שאפליקציות אלה לא באמת מגלות וירוסים. אך אמצעי האבטחה המובנים של אפל אינם יכולים להגן עלינו מפני הרגלי הגלישה שלנו. פישיניג היא בעיה ענקית, גניבה היא בעיה ענקית, וגלישה ברשתות לא מאובטחות היא בעיה ענקית.

וכל מי שניסה אי פעם להשתמש במאפייני “מצא את האייפון שלי” המגושמים מבית אפל, יודע כי ישנו צורך באפשרות מהירה, חזקה ומקיפה יותר למציאת מכשירים אבודים ולהרתעת גנבים.

באמת שאין סיבה לא להתקין אנטי וירוס כמו Avira, TotalAV  או McAfee על האייפון. מדובר במכשירים יקרים המכילים את המידע האישי הרגיש ביותר שלנו.

האם אפליקציות אנטי וירוס לאייפון יעבדו גם באייפד?

ברוב המקרים, כן. אפליקציות אנטי וירוס כמו Avira יעבדו במרבית מכשירי ה-iOS, כולל אייפדים. אבל בכל זאת, כדאי לבדוק עם כל מוצר כדי לוודא שהאפליקציה מציעה את ההגנה הרצויה. יכולים להיות מאפיינים מסוימים שיעבדו רק במכשירי iPhone.

מה המאפיינים ההכרחיים לאבטחה טובה?

שוב, “אנטי-וירוס” היא מילה מוזרה עבור אפליקציות אבטחה של iOS. בעוד שהאיום מצד וירוסים נמוך, ישנם כל מיני איומים אחרים שיכולים לפגוע באבטחת הסייבר שלכם.

Norton 360 מציע את המגוון הטוב ביותר של מאפייני אבטחה, כולל הגנה מפני פישינג, התראות על דליפת נתונים, כלים להתמודדות עם גניבות, והגנה מפני דואר זבל ושיחות ספאם, ועוד. התוכנה אמנם לא מוצעת חינם, אבל הורדת גרסת הפרימיום שלה היא הדרך היחידה להשגת כל מאפייני האבטחה הדרושים למכשיר ה-iOS שלכם.

למשתמשים המחפשים אחר אפליקציית אבטחה חינמית מומלץ לבחון את האפליקציה החינמית של Avira. היא כוללת מגוון טוב של מאפיינים, אך עקב ה-VPN המוגבל שלה והמחסור בהגנה מפני פישינג, אני ממליץ לרוב המשתמשים לשדרג ל-Avira Prime Mobile.

אם באמת איכפת לכם מאבטחת האייפון שלכם, הסתכלו על המלצות SafetyDetectives לאפליקציות האנטי וירוס פרימיום הטובות ב-iOS לשנת 2021:

Source of Article