5 האנטי-וירוסים הטובים ביותר שכוללים VPN (ושני השירותים לא מעפנים) לשנת {{current_year}}

5 האנטי-וירוסים הטובים ביותר שכוללים VPN (ושני השירותים לא מעפנים) לשנת {{current_year}}

קצרים בזמן? זהו שירות האנטי-וירוס הטוב ביותר שכולל VPN בשנת 2020:

 • Norton: #1 שירות האנטי-וירוס הטוב ביותר לשנת 2020. תוכנת האנטי-וירוס מגיעה עם יכולות גבוהות של הגנה מפני תוכנות זדוניות ו-VPN מאובטח ומתאים לצרכיכם, וכל זאת בתקציב נוח. אתם יכולים לקבל VPN (עם כמות בלתי מוגבלת של נתונים) כבר בתכנית הזולה ביותר שהחברה מציעה, תכנית Norton 360.

מרבית מותגי האנטי-וירוס המפורסמים מציעים שירות VPN (רשת וירטואלית פרטית) מובנה כחלק מחבילת האנטי-וירוס שלהם, אבל שירותי VPN רבים שכלולים ביחד עם תוכנת אנטי-וירוס הם איטיים מאוד ולא תמיד מאובטחים ב-100% — מה שמשאיר אותכם חשופים לאיתור וריגול.

שירותי VPN באיכות גבוהה לא יעקבו אחר השימוש שלכם ברשת, יגנו עליכם מהאקרים שמנסים לפרוץ את רשת הוויפי שלכם, ויאפשרו לכם לגשת לתוכן מוגבל במיקום ברחבי העולם.

קשה למצוא מותג שמספק גם תוכנת אנטי-וירוס עוצמתית וגם שירות VPN עוצמתי. אבל אחרי שניסיתי את 50 חבילות האנטי-וירוס המובילות בשוק, הייתי מסוגלת למצוא את חמשת חבילות האנטי-וירוס הטובות ביותר שמציעות הגנה של 100% מול תוכנות זדונה וגם שירות VPN איכותי.

הנה תקציר של 5 תוכנות האנטי-וירוס הטובות ביותר שבאות יחד עם VPN:

 • 1. Norton: חבילת האנטי-וירוס המשולב עם VPN מספר 1# עבור שנת 2020.
 • 2. Bitdefender: שירות VPN מהיר, והגנת אנטי-וירוס מקיפה.
 • 3. Avira: הגנה טובה מהרגיל על פרטיות המשתמש, התוכנית מכסה מספר גדול של מכשירים.
 • 4. Panda: תוכניות רכישה זולות ונהדרת עבור משפחות, אבל ה-VPN החינמי מוגבל.
 • 5. TotalAV: הגנת אנטי וירוס עוצמתית, אבל חסרים ל-VPN פיצ’רים מסוימים לאבטחה.
 • שאלות נפוצות לגבי אנטי-וירוסים הכוללים שירות VPN.

כיצד בחרתי את 5 האנטי-וירוסים הטובים ביותר הכוללים שירות VPN:

רק מעט מחברות האנטי-וירוס שמציעות חבילה הכוללת VPN יכולות להתחרות בחברות שמתמקדות אך ורק בסיפוק VPN כמו NordVPN ו-ExpressVPN. אני רוצה שגם האנטי-וירוס וגם ה-VPN שלי יגנו על הפרטיות שלי ושל המכשירים שלי ולא משנה היכן אני נמצאת, לאן אני גולשת, או כמה נתונים אני צורכת. הדברים אותם אני מחפשת בחבילת אנטי-וירוס ו-VPN מעולה כוללים:

 • אבטחת VPN. ווידאתי שכל VPN ברשימה הזאת משתמשת בהצפנת 128 או 256-bit AES עבור גלישה בטוחה. בדקתי גם את מדיניות החברות ובנוסף וידאתי שהן לא מאחסנות נתונים — ובכך מבטיחות שספק ה-VPN אינו אוגר את המידע שלי. לבסוף, חיפשתי שירותי VPN שמציגים יכולת כיבוי מיידית — אשר תנתק את החיבור שלי לרשת ותגן על כתובת ה-IP שלי במקרה וה-VPN מתנתק מהרשת — והגנה מפני דליפות DNS כדי לשמור על האנונימיות שלי במהלך הגלישה.
 • הגנה עוצמתית מפני תוכנות זדונה. אנטי-וירוס חזק מספק הגנה מעודכנת לגבי האיומים החדשים ביותר לאבטחת המחשב, כולל מתקפות פישינג, תוכנות ריגול, תוכנות כופר וסוגים אחרים של תוכנות זדונה מסוכנות. בדקתי כל תוכנת אנטי-וירוס ברשימה הזו נגד מתקפות של תוכנות הזדונה החדשות ביותר כדי לוודא שכל אחת מהן מציעה הגנה מקיפה.
 • גישה ל-VPN. חברות אנטי-וירוס רבות שמספקות VPN מציעות רק רוחב פס מוגבל של מידע עם שירותי ה-VPN שהן מציעות. מכיוון שאני גיימרית, סטרימרית, ועובדת ברשת, אני צריכה VPN עם רוחב פס בלתי מוגבל. הרצתי מספר בדיקות על שירותי ה-VPN הללו כדי לוודא שהן מתפקדות בצורה מושלמת. בנוסף לכך, גישה לתוכן סטרימינג מוגבל במיקום היא פיצ’ר הכרחי עבור משתמשי VPN רבים. בדקתי את כל שירותי ה-VPN הללו כדי לוודא שהם יכולים לחבר אותי לשירותי סטרימינג שונים על גבי שרתים מרובים ברחבי העולם.
 • קלות השימוש. אני רוצה שהתוכנה שבה אני משתמשת תהיה קלה להתקנה ולהתאמה אישית. נתתי ציון גבוה לתוכנות שהיו פשטות להבנה ונגישות באופן מיידי, אפילו לאנשים שאינם מומחים טכנולוגיים. כל תוכנת אנטי-וירוס ברשימה הזו כוללת תמיכה טכנית ושירות לקוחות ברמה גבוהה במקרה שתתקלו בבעיות.
 • ערך כלכלי. ווידאתי באופן אישי שכל חבילות האנטי-וירוס ברשימה הזו מציעות מבחר מרשים של פיצ’רים עבור מחיר נגיש.

1. Norton — חבילת האנטי-וירוס הטובה ביותר שכוללת VPN

Norton — חבילת האנטי-וירוס הטובה ביותר שכוללת VPN

Norton — חבילת האנטי-וירוס הטובה ביותר שכוללת VPN

חבילת 360 המקיפה של Norton כוללת כל דבר שהייתי יכולה לרצות מאנטי-וירוס איכותי — כולל VPN עם רוחב פס בלתי מוגבל.

ה-VPN המאובטח של Norton הוא פשוט לשימוש, יעיל, ומאפשר לי להתחבר ל-73 שרתים ב-29 מדינות שונות. הכיסוי הכלל עולמי הזה מגיע יחד עם נוהלי אפס-ידע מוחלטים ב-100%, כלומר, אפילו Norton לא שומרת את המידע שלי ועוקבת אחרי כאשר אני גולשת ברשת. יחד עם יכולת כיבוי מיידית והגנה מפני דליפות DNS, מדובר ב-VPN מאיכות ראשונה במעלה. במונחים של הגנה מפני תוכנות זדוניות, Norton הגיעה לתוצאה מושלמת בביקורת המעמיקה שלנו על התוכנה. התוכנה עמוסה בעוד כלים חיוניים כדי להבטיח הגנה מוחלטת, כולל מנהל סיסמאות ובקרת הורים מקיפה.

שירותי סטרימינג מעדכנים את נהלי החסימה למשתמשים בשרתי VPN כל הזמן, אבל ה-VPN של Norton ביצע עבודה טובה מאוד — הצלחתי לגשת לתוכן מוגבל במיקום מאתרים מוגנים היטב כמו נטפליקס ללא בעיה באמצעות ה-VPN המאובטח של Norton.

שלא כמו חברות אנטי-וירוס אחרות, Norton מציעה VPN עם רוחב פס בלתי מוגבל כבר מהחבילה הזולה ביותר שהחברה מציעה, Norton 360 Standard. אולם, חבילה זו מכסה רק מכשיר אחד, ולכן אני ממליצה לשדרג לחבילת Norton 360 Deluxe אשר מכסה 5 מכשירים ונותנת למשתמשים גישה ל-40 ג’יגה נוספים של אחסון על גבי ענן (כלומר, 50 ג’יגה באופן כולל).

ה-VPN של Norton מדהים למטרות גלישה מאובטחת, אבל לא מדובר ב-VPN הכי מהיר ברשימה הזאת — ראיתי ירידה משמעותית במהירויות ההעלאה וההורדה בזמן שה-VPN פעל. זו לא אמורה להיות בעיה מבחינת מרבית המשתמשים — עדיין הייתי מסוגלת לצפות בסטרימינג וידיאו באיכות גבוהה — אבל ראוי לציין זאת אם אתם מחפשים VPN מהיר במיוחד. בזמן שהשירות אינו מהיר כמו שירותים שמתעסקים ב-VPN בצורה אקסלוסיבית, ה-VPN המאובטח של Norton מגיע תמורת מחיר זעום והוא יותר ממספיק עבור רוב משתמשי ה-VPN.

שורה תחתונה:

חבילת Norton 360 משלבת אנטי-וירוס עוצמתי יחד עם VPN ללא הגבלה על כמות הנתונה — וכל זאת עבור מחיר משתלם. האנטי-וירוס של Norton השיג תוצאה של 100% במבחני גילוי תוכנות הזדונה במהלך המבחנים שלי והוא כולל מספר מרשים של פיצ’רים נוספים. ה-VPN המאובטח של Norton מציעה הגנה מהשורה הראשונה על הפרטיות שלכם, והוא יכול להתחרות בספקים שמתמקדים אך ורק ב-VPN. למרות שהוא לא השירות המהיר ביותר, יש ל-VPN מהירות מספיקה עבור מרבית המשתמשים. אם אתם רוצים לקבל את האנטי-וירוס הטוב ביותר שזמין בשוק אשר כולל רשת VPN מאובטחת באיכות גבוהה, Norton 360 הוא הבחירה המושלמת.

בקרו ב: Norton

2. Bitdefender — VPN בעל ביצועים גבוהים עם הגנת אנטי-וירוס עוצמתית

Bitdefender — VPN בעל ביצועים גבוהים עם הגנת אנטי-וירוס עוצמתית

Bitdefender — VPN בעל ביצועים גבוהים עם הגנת אנטי-וירוס עוצמתית

Bitdefender Total Securityהיא תוכנת אנטי-וירוס עטורת שבחים, והיא מגיעה עם שירות VPN בעל יכולות ביצוע גבוהות. שירות ה-VPN שהחברה מציעה הוא אחד מהשירותים המהירים ביותר שבדקתי, קל להשתמש בו, ויש לו שרתים ב-27 מיקומים שונים — הוא מסיר חסימה מוגבלת מיקום משירותי סטרימינג כמו נטפליקס.

VPN זה כולל מדיניות אפס-ידע, יכולת כיבוי מיידית, הגנה מפני דליפות DNS, ומכיוון ש-Bitdefender היא חברה רומנית, אינכם צריכים לחשוש לפרטיותכם — חוקי הגנת המידע של רומניה מבטיחים ש- Bitdefender לא תוכל להעמיד את המידע שלכם בסיכון, אפילו תחת חקירה ממשלתית.

האנטי-וירוס של Bitdefender הוא המוביל הברור במונחים של ביצועים, פרטיות ואבטחת סייבר, אך מדובר באנטי-וירוס יקר יחסית. חבל שה-VPN שנמצאת בחבילות Total Security מאפשרת רק 200 מגה של נתונים מדי יום, כלומר שרוב המשתמשים ירצו לרכוש את חבילת Premium VPN עבור שימוש בלתי מוגבל בנתונים.

Bitdefender מציעה את אחת מתוכנות האנטי-וירוס המאובטחות ביותר בעולם (אתם יכולים לקרוא את הביקורת המעמיקה שלנו כאן). תוכנת האנטי-וירוס מתפקדת בצורה שקטה ברקע, כך שהיא לא מאטה את השימוש שלי במחשב עם התרעות פולשניות או סריקה שדורשת משאבי מעבד רבים. יכולת גילוי הוירוסים ממש הרשימה אתי — Total Security תפסה כל דבר שניסיתי עליה במהלך מבחן תוכנות הזדונה שלי.

אולם, ניתן לגשת לפיצ’רים מסוימים של תוכנת האנטי-וירוס רק דרך פורטל הרשת ולא דרך ממשק המשתמש, מה שהופך את ההתקנה למעט מורכבת אם אינכם מומחים במחשבים. למרבה המזל, Bitdefender מציעה תמיכה טכנית מהירה ויעילה במהלך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

שורה תחתונה:

Bitdefender היא תוכנת אנטי-וירוס נהדרת עם VPN איכותי ביותר. התוכנה מנויה בין תוכנות האנטי-וירוס המצוינות ביותר מבחינה ההגנה מפני תוכנות זדונה, שיפור ביצועי המעבד, ומהירות ה-VPN הגבוהה. שירות ה-VPN החינמי מאפשר רוחב פס של 200 מגה בלבד, ולכן הייתי ממליצה לרכוש את חבילת Premium VPN אם אתם רוצים לצפות בסטרימינג של וידיאו למשך פרקי זמן ארוכים. תוכנת האנטי-וירוס של Bitdefender היא הבחירה המושלמת למי שפרטיות וביצועים הם השיקולים הכי חשובים מבחינתו.

בקרו ב: Bitdefender

3. Avira — תוכנת האנטי-וירוס הכי טובה עבור הגדרה מתקדמת

Avira — תוכנת האנטי-וירוס הכי טובה עבור הגדרה מתקדמת

Avira — תוכנת האנטי-וירוס הכי טובה עבור הגדרה מתקדמת

חבילת Prime של Avira משווקת על ידי החברה כ-“חבילת האבטחה המושלמת עבור כל המכשירים שלכם” — וזה באמת נכון, החברה מציעה הגנה על עד ל-25 מכשירים, שירות מושלם עבור משפחות גדולות או עסקים קטנים. ניתן להתקין את Avira על מערכות ההפעלה Windows ו-macOS, וכן מכשירי Android, ו-iOS, ובנוסף ניתן להתקין את Avira Phantom VPN Pro על מספר בלתי מוגבל של מכשירים — יתרון נוסף למשרדים שמבקשים להגן על המידע שלהם.

שירות Phantom VPN של Avira הוא אחד משירותי ה-VPN האהובים עלי ברשימה הזאת. השירות מציע כל מה שאני מחפשת בשירות VPN — הצפנת 256-bit, מדיניות אפס-ידע, הגנה מפני דליפות DNS, והוא מאפשר חיבור לרשת בעלת 50 מיקומים ב-36 מדינות. עם 500 מגה של רוחב פס יומי, מדובר בעסקה משלתמת. כמובן, רוב המשתמשים יעדיפו להשתדרג לשירות Phantom VPN Pro אשר כולל צ’אט חי עם נציג תמיכה טכנית, יכולת כיבוי מהיר וכמות בלתי מוגבלת של נתונים.

על אף שה-VPN שלהם מציע הגנת פרטיות באיכות מדהימה, הייתי טיפה מאוכזבת מהביצועים של השירות במהלך המבחנים שלי. Phantom VPN האטה את מהירות ההורדה שלי יותר מאשר Bitdefender ו-Norton. הביצועים היו יכולים להוות בעיה עבור משתמשים מסוימים, אבל לא הייתי לי שום בעיה לצפות בסטרימינג של וידיאו מוגבל במיקום באיכות HD של מבחר שירותי סטרימינג שונים.

התרשמתי מאוד מתוכנת האנטי-וירוס של Avira. Avira Prime השיגה תוצאה מושלמת במבחני אבטחה שלנו — והגיעה ל-100% גילוי של תוכנות זדונה. Avira Prime תוכננה לרוץ ברקע, ולכן לא קיבלתי שום התראות מעצבנות, אפילו בזמן שהתוכנה מחקה כל תוכנה זדונית שניסיתי להתקין.

חברת Avira עשתה עבודה נהדרת בעיצוב ממשק המשתמש — התוכנה נראית נהדר, והגישה לכל הפיצ’רים עבור אבטחת סייבר הייתה קלה. התקנתי את התוכנה, התאמתי את ההגדרות לנוחיותי, והיא התחילה לרוץ בשקט ברקע תוך דקות ספורות.

שורה תחתונה:

Phantom VPN Pro ל Avira הוא שירות VPN שמוביל את השוק בהגנה על פרטיות, וניתן לגשת אליו ממספר בלתי מוגבל של מכשירים. ה-VPN החינמי מאפשר גישה ל-500 מגה של גלישה מדי יום, ובשביל שירות חינמי זו הצעה פנומנלית. Avira Prime קיבלה ציון טוב במבחני תוכנות הזדונה שלנו, וחבילת האנטי-וירוס בכללותה מקבלת ציונים גבוהים עבור אבטחה, שימושיות וערך כלכלי. החברה מציעה מוצרים נהדרים עבור כל אחד שמחפש לשמור על נתונים מאובטחים ברשת רחבה של מכשירים.

בקרו ב: Avira

4. Panda — בקרת ההורים הטובה ביותר

Panda — בקרת ההורים הטובה ביותר

Panda — בקרת ההורים הטובה ביותר


חברת Panda מציעה אנטי-וירוס אמין שמגיע עם VPN מהיר כבזק. מכיוון ש-Panda Dome משתמשת באותו שירות VPN של ספקית ה-VPN עטורת הפרסים Hotspot Shield, מדובר באחד משירותי ה-VPN המהירים ביותר במבחן הביצועים שלי. ה-VPN של Panda כולל גם מדיניות אפס-ידע ויכולת לבטל נעילה על תוכן של סטרימינג מסביב לעולם.

Panda Dome היא חבילה שמציעה מגוון פיצ’רים מתוחכמים לשמירה על בטיחות הילדים במהלך הגלישה ברשת. אני יכולה להשגיח על היסטוריית גלישה, שימוש בנתונים, להגביל אפליקציות מסוימות, ולקבל הודעות לגבי פעילות מסוכנת ברשת — אני יכולה אפילו לאתר את מיקומו של ילדי אם הוא משתמש בפלאפון. כל אחד מהפיצ’רים האלו יכול להיות מותאם לכל משתמש על ידי מנהל המערכת, כך שאני יכולה ליצור הגנה אישית בהתאם לצרכים של כל ילד.

ה-VPN החינמי של Panda כולל 150 מגה של גלישה יומית, והוא בוחר באופן אוטומטי את השרת שיארח אתכם, זה לא רעיון טוב אם אתם רוצים לשחרר נעילה מוגבלת מיקום על תוכן בשירותי סטרימינג. שדרוג ל-Premium VPN הוא ללא ספק האופציה הכי טובה כשזה מגיע ל-Panda Dome. אתם תקבלו את אותם הביצועים הגבוהים יחד עם בחירה של מיקומי שרתים, כמות בלתי מוגבלת של מידע, ושירות טכני 27/7.

Panda Dome מציעה הגנת אנטי-וירוס כוללת — היא הצליחה לתפוס כל תוכנת זונה שניסיתי להתקין. הסורק האקטיבי מבוסס הענן הוא מהיר וקל במשאבי מערכת — המחשב שלי בקושי האט במהלך סריקת הוירוסים. Panda Dome היא מושכת מבינה ויזואלית וידידותית למשתמש, היא כוללת את כל כלי ההגנה ההכרחיים לאנטי-וירוס, כמו למשל בקרת הורים, הגנת זהות, הגנה על מידע פיננסי ומנהל סיסמאות.

שורה תחתונה:

ה-VPN של Panda הוא אחד מהשירותים המהירים שניתן להשיג, אפילו כאשר בוחנים אותו מול ספקים שמתמקדים אך ורק ב-VPN, וזהו אחד מהשירותים הטובים ביותר כדי לגשת לתוכן סטרימינג מוגבל במיקום (אך רק בגרסת Premium VPN). הארכתי גם את הביטחון שמעניקה מדיניות אפס-הידע שהם נוקטים בה. כתוכנת אנטי-וירוס, Panda Dome מציעה הגנה כולל מפני תוכנות זדונה, כלי בקרת הורים מדהימים, וממשק משתמש יפהפה. חברת Panda גמישה לגבי שדרוגים ושנמוכים, דבר שבהחלט יכול לשמש אנשים שהתקציב שלהם אינו גבוה. בדקו את Panda Dome אם אתם מעוניינים בחבילת אנטי-וירוס/VPN גמישה עבור כל המשפחה שלכם.

בקרו ב: Panda

5. TotalAV — תוכנת האנטי-וירוס הקלה ביותר לשימושTotalAV — תוכנת האנטי-וירוס הקלה ביותר לשימוש

TotalAV היא חברה צעירה יחסית בעולם תוכנות האנטי-וירוס. היא מציעה מוצר אנטי-וירוס נהדר שעמוס בפיצ’רים מיוחדים — כולל VPN. שירות זה הוא האופציה הכי טובה שלכם אם אתם רוצים אנטי-וירוס פשוט ביותר לשימוש שמשלב VPN.

שירות ה-VPN של TotalAV מציג את הגישה הטובה ביותר שראיתי לתוכן מסביב לעולם. השירות משתמש בנהלי OpenVPN, שמעודכנים לעיתים קרובות, כדי להוביל על המאמצים ששירותי סטרימינג נוקטים בהם על מנת לחסום משתמשי VPN. עם מעל ל-60 שרתים הפרוסים ברחבי העולם, שירות ה-VPN של החברה מסוגל לעקוף כמעט כל הגבלת מיקום על תוכן. לא הייתה לי בעיה לגשת לנטפליקס משרתים מרחבי הגלובוס, וכל זאת מבלי לעזוב את ביתי בבריטניה.

שירות ה-VPN של TotalAV מהיר במיוחד, אבל הייתה לי בעיה עם ההגנה שלהם על פרטיות. למרות שהשירות מציע הצפנת 256-bit אשר תגן על פעילות הגלישה שלי, החברה לא מציעה מדיניות אפס-ידע או הבטחה בנוגע לפרטיות מידע. משמעות הדבר היא שהיסטוריית הגלישה שלכם יכולה להיחשף על ידי TotalAV. למרות שיש להם מוניטין טוב בהגנה על מידע אישי של משתמשים, הייתי רוצה לראות אותם מיישמים מדיניות אפס-ידע בגרסאות עתידיות של המוצר שלהם.

ההגנה שמספקת תוכנת האנטי-וירוס של TotalAV קיבלה ציונים גבוהים מאוד במבחן תוכנות הזדונה שלי. התוכנה הסירה את כל תוכנות הזדונה על המכשיר שלי, ומנוע הסריקה בזמן אמת תפס את כל תוכנות הזדונה שהורדתי תוך שניות ספורות. חומת האש וההגנה מפני תוכנות כופר מתעדכנות בצורה אוטומטית, כך שאני תמיד מוגנת מפני האיומים החדשים ביותר. התרשמתי גם מהמגוון הרחב של כלי הניקוי וייעול המערכת של TotalAV — הייתי מסוגלת לנקות עומסי עיבוד, לשחרר חלל בדיסק הקשיח, ולשפר את הביצועים של המחשב שלי תוך דקות ספורות.

TotalAV בולטת בגלל ממשק המשתמש האינטואיטיבי שלה. כל הפיצ’רים וההגדרות כלולים בתוך פאנל שליטה אחד פשוט. מאפיין זה הופך את התוכנה למושלמת עבור מי שאינו מומחה טכנולוגי ורוצה מוצר פשוט שניתן להתקין ולהתאים לצרכים האישיים שלו בקלות.

שורה תחתונה:

TotalAV תפקדה היטב במבחנים שלי — גם תוכנת האנטי-וירוס וגם שירות ה-VPN יעילים ביותר. אני מחבבת את ממשק המשתמש הידידותי של התוכנה, וכלי שיפור הביצועים הם מעולים. אולם, המחסור בהגנה על פרטיות בשירות ה-VPN מונע ממני מלמקם את TotalAV גבוה יותר ברשימה הזו. זוהי כנראה האופציה הנכונה בשבילכם אם אתם מחפשים חבילת אנטי-וירוס/VPN שכוללת הכל וקל להשתמש בה.

בקרו ב: Total AV

מותגים מובילים שלא עברו את הסינון:

 • Avast/AVG. Avast ו-AVG (שני מוצרים שבאים מאותה החברה) היו מעורבים בסקנדל עצום הנוגע למכירת פרטי משתמשים למפרסמים. כמובן, מדובר בשבירת אמון עצומה, ולעולם לא אמליץ למישהו להשתמש באנטי-וירוס או VPN מחברה שגונבת מידע על גלישה של משתמשים ומוכרת אותו עבור מיליוני דולרים. כדי להבין את ההאשמות יותר לעומק, הקליקו כאן.
 • McAfee. ה-VPN של McAfee עשוי להיות שדרוג שווה אם אתם כבר מנויים לשירות של McAfee. אבל אם אתם לא, אני חייבת להגיד לכם שה-VPN שלהם אינו מהיר, יש לו בעיות עם שירותי סטרימינג, והוא לא נוקט במדיניות אפס-ידע. כל שירותי ה-VPN האחרים ברשימה הזו הם טובים בהרבה.
 • Kaspersky. חברת Kaspersky מציעה את שירות ה-VPN שלה כחלק ממנוי נפרד. גם שירות ה-VPN שהחברה מציעה וגם תוכנת האנטי-וירוס שלה מספקות הגנה באיכות גבוהה והן הראו ביצועים מרשימים ביותר בבחינות שלי. אולם, החברה לא הצליחה להיכנס לרשימה בגלל העלות — כל החבילות האחרות שמשלבות אנטי-וירוס עם VPN שבחרתי להכניס לרשימה הציעו פיצ’רים דומים במחיר נמוך בהרבה.

אנטי-וירוס משולב עם VPN — שאלות נפוצות

🤔 האם שירות VPN הוא תחליף לאנטי-וירוס?

לא! VPN ואנטי-וירוס הם לא אותו הדבר. אנטי-וירוס מגן על המכשיר שלכם על ידי איתור, ניתוח, והשמדה של מידע שעלול להזיק, מניעה מהפעלה של תוכנות זדונה על המחשב, וחסימת משתמשים חיצוניים מהפעלה של מערכת המקשים והמסך שלכם. שירות VPN מסתיר את כתובת ה-IP שלכם ומאפשר לכם לגלוש בפרטיות — אך אתם עדיין יכולים להיחשף לוירוסים ללא תוכנת אנטי-וירוס.

💻 האם אנטי-וירוס יכול לעבוד בשילוב עם VPN?

כן! שירות VPN לא מסכן את השימושיות של תוכנת האנטי-וירוס שלכם, בין אם הוא מוצע כחלק מחבילה שרכשתם או שהוא נרכש כשירות חיצוני. אם בכלל, שירות VPN מציע הגנה נוספת עבור המכשירים והזהות שלכם ברשת. כל שירתי האנטי-וירוס שציינתי ברשימה הזו כוללים VPN משולב.

🛡️ האם ניתן לסמוך על ספקי VPN פרטיים?

למרות ש-VPN מגן על נתוני הגלישה שלכם מחברות צד שלישי, ההיסטוריה שלכם יכולה להיות מאוחסנת על ידי ספקי VPN מסוימים. כל סיכוני הפרטיות של גלישה ללא VPN נכנסים חזרה לתמונה עם שירותי VPN שמתעדים את היסטוריית הגלישה שלכם — ניתן למכור את המידע שלכם, לאתר אותו, או להשתמש בו בדרכים בלתי נאותות. לכן מדיניות אפס-ידע היא חלק חשוב משירות VPN מוצלח. אתם צריכים להשתמש רק במוצרים מחברות מוכרות עם מוניטין טוב — Norton 360 היא הבחירה המובילה שלי וניתן לסמוך עליה ב-100%.

📱 האם ניתן להשתמש ב-VPN ממספר מכשירים שונים?

זה תלוי בחבילת האנטי-וירוס שאתם בוחרים לרכוש. Avira Prime היא ההמלצה המובילה שלי עבור אנשים שרוצים להגן על מספר רב של מכשירים בחבילת אנטי-וירוס שמשולבת עם שירות VPN. אבל אם אתם רוצים להגן על משפחתכם ברשת, אני ממליצה על Panda Dome בגלל אפשרויות התמחור השונות שלה ויכולת בקרת ההורים המצוינת. Norton 360 אף היא מציעה כלי בקרת הורים שהם מהטובים ביותר שזמינים בשוק.

Source of Article