5 najlepszych programów antywirusowych z VPN (które nie są do niczego) w {{current_year}}

5 najlepszych programów antywirusowych z VPN (które nie są do niczego) w {{current_year}}

Masz mało czasu? Oto najlepszy program antywirusowy z VPN w 2020:

  • 🥇 Norton: Pakiet antywirusowy nr 1 w formacie 2020, dostarczany z bezpieczną siecią VPN, odpowiednią do przeglądania, przesyłania strumieniowego i pobierania. Możesz uzyskać VPN (bez limitu danych) nawet w najtańszym planie Norton 360. 

Większość znanych dostawców programów antywirusowych oferuje VPN załączone w swoim pakiecie antywirusowym, jednak wiele VPN, które są dołączone do oprogramowania antywirusowego, jest boleśnie powolnych i nie w 100% bezpieczny — co oznacza, że ​​nadal możesz być śledzony i szpiegowany.

Wysokiej jakości sieci VPN nie będą śledzić korzystania z Internetu, ochronią cię przed hakerami Wi-Fi i umożliwią dostęp do ograniczonych geograficznie treści z różnych lokalizacji.

Znalezienie firmy, która zapewnia zarówno potężny antywirus, jak i potężną sieć VPN, jest trudne. Jednak po przetestowaniu 50 najlepszych pakietów antywirusowych na rynku, udało mi się znaleźć 5 najlepszych antywirusów, które oferują 100% ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, a także wysokiej jakości VPN.

Oto podsumowanie 5 najlepszych programów antywirusowych z VPN:

W jaki sposób wybrałam 5 najlepszych programów antywirusowych z VPN:

Istnieje tylko kilka firm antywirusowych, których VPN mogą konkurować z najlepszymi osobnymi sieciami VPN, takimi jak NordVPN i ExpressVPN. Chcę, aby zarówno mój program antywirusowy, jak i VPN chroniły moją prywatność i moje urządzenie bez względu na to, gdzie jestem, gdzie przeglądam i ile przepustowości zużywam. To, czego szukam w świetnym pakiecie antywirusowym i VPN to:

  • Bezpieczeństwo VPN. Upewniłam się, że każda sieć VPN na tej liście korzysta z szyfrowania AES 128 lub 256-bitowego do bezpiecznego przeglądania. Szukałam również solidnych zasad braku logów — zapewniających, że nawet dostawca VPN nie rejestruje moich danych. W końcu szukałam sieci VPN, które używają wyłączników — które przerywają moje połączenie internetowe, aby chronić mój adres IP, jeśli moja sieć VPN zostanie rozłączona — i ochrony przed wyciekiem DNS, aby pomóc mi zachować anonimowość w Internecie.
  • Mocna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem. Silny program antywirusowy zapewnia aktualną ochronę przed najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa, w tym atakami phishingowymi, programami szpiegującymi, oprogramowaniem ransomware i innym niebezpiecznym złośliwym oprogramowaniem. Testowałam każde oprogramowanie antywirusowe z tej listy pod kątem najnowszego złośliwego oprogramowania, aby zapewnić, że każde oferuje kompleksową ochronę.
  • Dostępność VPN. Wiele firm antywirusowych oferuje ograniczoną przepustowość dołączonej sieci VPN. Jednak ponieważ jestem graczem, streamerką i pracuje online, potrzebuję VPN z nieograniczoną przepustowością. Przeprowadziłam różne testy na wszystkich tych sieciach VPN, aby upewnić się czy mają wysoką wydajność. Ponadto dostęp do treści przesyłanych strumieniowo z ograniczeniami geograficznymi jest niezbędną funkcją dla wielu użytkowników VPN. Przetestowałam wszystkie te sieci VPN, aby upewnić się, że były w stanie zalogować mnie do usług przesyłania strumieniowego z wielu różnych serwerów na całym świecie.
  • Łatwość użycia. Chcę, aby moje oprogramowanie było łatwe do zainstalowania i dostosowania. Dużą wagę przywiązywałam do programów, które były łatwe do zrozumienia i natychmiast dostępne, nawet dla osób nie znających się na technologii. Każde oprogramowanie antywirusowe z tej listy zawiera wsparcie wysokiej jakości i obsługę klienta na wypadek problemów.
  • Stosunek jakości do ceny. Osobiście upewniłam się, że wszystkie pakiety antywirusowe z tej listy oferują imponujący zestaw funkcji w przystępnej cenie.

🥇1. Norton — Najbardziej opłacalny program antywirusowy z VPN

🥇1. Norton — Najbardziej opłacalny program antywirusowy z VPN

Kompleksowy pakiet Norton 360 zawiera wszystko, czego oczekuję od dobrej jakości programu antywirusowego — w tym doskonałą sieć VPN bez limitu danych.

Norton Secure VPN jest prosty w użyciu, skuteczny i umożliwia połączenia z 73 serwerami w 29 krajach. Ten zasięg na całym świecie jest połączony z gwarancją 100% braku logów, co oznacza, że ​​nawet Norton nie rejestruje moich danych i nie śledzi tego, co robię online. Dzięki wyłącznikowi i ochronie przed wyciekiem DNS, jest to po prostu najwyższej klasy sieć VPN. Jeśli chodzi o ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, Norton uzyskał doskonałe wyniki podczas naszej szczegółowej recenzji. Jest również wyposażony w niezbędne narzędzia do najlepszej ochrony, w tym menedżer haseł i kompleksową kontrolę rodzicielską.

Serwisy streamingowe stale aktualizują swoje protokoły, aby odciąć użytkowników VPN, ale VPN Nortona działał naprawdę dobrze — dostęp do treści ograniczonych geograficznie z dobrze chronionych stron internetowych, takich jak Netflix, z pomocą Secure VPN Norton nie był dla mnie problemem.

W przeciwieństwie do większości innych firm antywirusowych, Norton oferuje nieograniczoną sieć VPN w pakiecie od najniższego poziomu, Norton 360 Standard, przeznaczonym dla 1 urządzenia. Jednak nie jest to najlepsza oferta, więc polecam aktualizację do pakietu Norton 360 Deluxe, który obejmuje 5 urządzeń i zapewnia dodatkowe 40 GB miejsca w chmurze (łącznie 50 GB).

Sieć VPN Norton doskonale nadaje się do bezpiecznego przeglądania, ale nie jest to najszybsza sieć VPN na tej liście — zauważyłam wyraźny spadek prędkości wysyłania/pobierania podczas działania VPN. Nie jest to prawdopodobnie problem dla większości użytkowników — mogłem łatwo przesyłać strumieniowo wysokiej jakości wideo — jednak warto warto wziąć to pod uwagę, jeśli szukasz superszybkiej sieci VPN. Chociaż nie jest tak szybka jak najlepsze samodzielne sieci VPN, Secure VPN firmy Norton jest świetnej jakości i wystarczy do zaspokojenia większości potrzeb związanych z VPN.

Podsumowanie:

Pakiety Norton 360 łączą mocny antywirus z nieograniczoną siecią VPN — wszystko to w świetnej cenie. Antywirus Norton uzyskał podczas testowania ocenę 100% za ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i zawiera imponującą liczbę dodatkowych funkcji. Norton Secure VPN oferuje najnowocześniejszą ochronę prywatności i konkuruje z najlepszymi osobnymi sieciami VPN na rynku. Chociaż nie jest najlepsza pod względem prędkości, ten VPN jest nadal wystarczająco szybki dla większości użytkowników. Jeśli potrzebujesz najlepszego oprogramowania antywirusowego na rynku, które obejmuje bezpieczną, wysokiej jakości sieć VPN, to Norton 360 jest idealnym wyborem.

Odwiedź Norton

🥈2. Bitdefender — Wysokiej jakości VPN z silną ochroną antywirusową

🥈2. Bitdefender — Wysokiej jakości VPN z silną ochroną antywirusową

Bitdefender Total Security to wielokrotnie nagradzany program antywirusowy, wyposażony w wysokowydajną sieć VPN. VPN należy do najszybszych w moich testach wydajności, jest łatwy w użyciu i ma serwery w 27 lokalizacjach — zdolne do odblokowania usług streamingowych z ograniczeniami geograficznymi, takich jak Netflix.

Zawiera zasadę braku dzienników, przełącznik zabicia, Ochrona przed wyciekiem DNS, a ponieważ Bitdefender jest rumuńską firmą, nie musisz martwić się o swoją prywatność — Rumuńskie przepisy dotyczące prywatności danych gwarantują, że Bitdefender nie może naruszyć twoich danych, nawet podczas dochodzenia rządowego.

Bitdefender jest zdecydowanym liderem pod względem wydajności, prywatności i cyberbezpieczeństwa, ale może być trochę za drogi. VPN w pakiecie z Total Security zezwala tylko na 200 MB danych dziennie, co oznacza, że większość użytkowników będzie chciała kupić VPN Premium w celu nieograniczonego korzystania z danych.

Bitdefender oferuje jeden z najbezpieczniejszych programów antywirusowych na świecie (możesz przeczytać naszą szczegółową recenzję tutaj) — Total Security wykrył każdy fragment mojego testowego złośliwego oprogramowania.  Bitdefender działa cicho w tle i nie spowalnia systemów za pomocą natrętnych alertów ani skanowania intensywnie wykorzystującego procesor.

Jednak niektóre funkcje antywirusowe są dostępne tylko za pośrednictwem portalu internetowego, a nie pulpitu użytkownika, co sprawia, że instalacja jest nieco skomplikowana, jeśli nie jesteś obeznany z technologią. Na szczęście Bitdefender oferuje wysoce responsywne i kompetentne wsparcie klienta 24/7.

Podsumowanie:

Bitdefender to świetny program antywirusowy z najwyższej jakości VPN. Należy do najlepszych programów antywirusowych do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, zoptymalizowanej wydajności procesora i VPN o dużej szybkości. Bezpłatna sieć VPN ma limit przepustowości do tylko 200 MB, więc polecam zakup VPN Premium, jeśli będziesz intensywnie korzystać z danych, na przykład strumieniować wideo. Bitdefender to idealne rozwiązanie, jeśli prywatność i wydajność są Twoimi priorytetami.

Odwiedź Bitdefender

🥉3. Avira — Najlepszy za profesjonalne ustawienia

🥉3. Avira — Najlepszy za profesjonalne ustawienia

Pakiet Avira Prime jest reklamowany przez Avira jako „najlepszy pakiet bezpieczeństwa dla wszystkich Twoich urządzeń”— i tak naprawdę jest, oferując ochronę do 25 różnych urządzeń, co jest idealne dla dużych rodzin lub małych firm. Avira można zainstalować na urządzeniach z systemem Windows, macOS, Android i iOS, a Avira Phantom VPN Pro można zainstalować na nieograniczonej liczbie urządzeń — to kolejna zaleta dla biur, które chcą chronić swoje dane.

VPN Avira Phantom to jedna z moich ulubionych sieci VPN na tej liście. Ma wszystko, czego oczekuję od VPN — 256-bitowe szyfrowanie, zasady braku logów, ochronę przed wyciekiem DNS i łączy się z siecią w 50 lokalizacjach w 36 krajach. Przy 500 MB dziennej przepustowości to świetna okazja. Oczywiście większość użytkowników będzie chciała uaktualnić do Phantom VPN Pro, która obejmuje wsparcie klienta na czacie na żywo, wyłącznik awaryjny i nieograniczone dane.

Podczas gdy ich VPN oferuje najwyższą ochronę prywatności, byłam trochę rozczarowana jego wydajnością podczas testów. Phantom VPN zwolnił moje prędkości pobierania bardziej niż BitDefender i Norton. Wydajność może być problemem dla niektórych użytkowników, ale nie miałam problemu ze streamowaniem geo-ograniczonego wideo HD z wielu serwisów strumieniowych.

Byłem pod wrażeniem oprogramowania antywirusowego Aviry. Avira Prime osiągnęła doskonałe wyniki w naszych testach bezpieczeństwa — ze 100% wskaźnikiem wykrywania złośliwego oprogramowania. Avira Prime została zaprojektowana do działania w tle, więc nie otrzymywałem żadnych irytujących alertów, nawet gdy program wymazywał wszystkie złośliwe oprogramowanie, które próbowałem zainstalować

Avira wykonało świetną robotę, przy projektowaniu interfejsu użytkownika — oprogramowanie wygląda świetnie, a wszystkie funkcje cyberbezpieczeństwa są łatwo dostępne. Zainstalowałam program, dostosowany do moich specyfikacj i działający płynnie w tle w ciągu kilku minut.

Podsumowanie:

Phantom VPN Pro firmy Avira jest liderem w ochronie prywatności i obejmuje nieograniczoną liczbę urządzeń. Bezpłatna sieć VPN oferuje 500 MB codziennego przeglądania, co jest bardzo opłacalne. Avira Prime uzyskało dobre wyniki w testach na złośliwe oprogramowanie, a cały pakiet antywirusowy uzyskał wysokie wyniki za bezpieczeństwo, użyteczność i stosunek jakości do ceny. Jest to świetny produkt dla każdego, kto chce zabezpieczyć swoje dane w dużej sieci urządzeń.

Odwiedź Avira

4. Panda — Najlepszy za ochronę rodzicielską

Panda — Najlepszy za ochronę rodzicielską


Panda Dome to niezawodny program antywirusowy wyposażony w błyskawicznie działającą sieć VPN. Ponieważ Panda Dome używa tego samego protokołu VPN, co wielokrotnie nagradzany dostawca VPN Hotspot Shield, była to jedna z najszybszych sieci VPN w moich testach wydajności. VPN Pandy przestrzega również surową politykę braku logów i odblokowuje treści przesyłane strumieniowo na całym świecie.

Panda oferuje wiele inteligentnych funkcji zapewniających dzieciom bezpieczeństwo w Internecie. Mogę monitorować historię przeglądania, wykorzystanie danych, ograniczać niektóre aplikacje i otrzymywać powiadomienia o niebezpiecznej aktywności w Internecie — mogę nawet śledzić lokalizację mojego dziecka, jeśli korzysta z urządzenia mobilnego. Każdą z tych funkcji można dostosować za pomocą unikalnych profili użytkowników, dzięki czemu mogę tworzyć określone zabezpieczenia w zależności od potrzeb każdego dziecka.

Bezpłatna sieć VPN Pandy udostępnia tylko 150 MB dziennego użytkowania i automatycznie wybiera serwer, na którym będziesz hostowany, co nie jest dobre, jeśli chcesz odblokować treści z ograniczeniami geograficznymi w usługach streamingowych. Aktualizacja do Premium VPN to zdecydowanie najlepsza opcja Panda Dome.  Otrzymujesz taką samą wysoką wydajność wraz z wyborem lokalizacji serwera, nieograniczonym wykorzystaniem danych i obsługą klienta w trybie 24/7. 

Panda Dome zapewnia kompleksową ochronę antywirusową — przechwycił każdy element złośliwego oprogramowania, które próbowałam zainstalować. Aktywny skaner w chmurze jest szybki i lekki — mój komputer prawie nie zwolnił podczas skanowania w poszukiwaniu wirusów. Panda Dome jest atrakcyjna wizualnie i przyjazna dla użytkownika i zawiera wszystkie niezbędne narzędzia ochrony antywirusowej, takie jak kontrola rodzicielska, ochrona tożsamości, ochrona finansów i menedżer haseł.

Podsumowanie:

VPN Pandy jest jedną z najszybszych sieci na rynku, nawet w porównaniu do samodzielnych sieci VPN, i jest jedną z najlepszych do uzyskiwania dostępu do treści strumieniowych z ograniczeniami geograficznymi (ale tylko w VPN Premium). Doceniam również bezpieczeństwo ich polityki braku logów. Jako oprogramowanie antywirusowe, Panda Dome oferuje kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, doskonałą kontrolę rodzicielską i wspaniały interfejs użytkownika. Panda jest naprawdę elastyczna w kwestii uaktualnień i obniżek, co jest świetne dla użytkowników z ograniczonym budżetem. Sprawdź Panda Dome, jeśli chcesz mieć elastyczny pakiet antywirusowy/VPN dla całej rodziny.

Odwiedź Panda

5. TotalAV — Najlepszy za łatwość użytkowania

TotalAV — Najlepszy za łatwość użytkowania

TotalAV to stosunkowo młoda firma w świecie oprogramowania antywirusowego. Oferują wysokiej jakości produkt antywirusowy z wieloma funkcjami — w tym VPN. To najlepsza opcja, jeśli chcesz bardzo łatwego w użyciu oprogramowania antywirusowego z VPN.

VPN TotalAV ma najlepszy dostęp międzynarodowy jaki widziałam. Korzysta z protokołu OpenVPN, który jest stale aktualizowany, aby wyprzedzać duże firmy streamingowe. Dzięki ponad 60 lokalizacjom serwerów na całym świecie może pomóc mi ominąć prawie każde ograniczenie geograficzne. Nie miałam problemów z dostępem do Netflixa z serwerów na całym świecie, bez opuszczania domu w Wielkiej Brytanii.

TotalAV VPN jest super szybki, jednak mam jeden problem z jego ochroną prywatności. Chociaż oferuje 256-bitowe szyfrowanie, które ochroni moje przeglądanie, nie oferuje one zasad braku logów ani gwarancji prywatności danych. Oznacza to, że Twoja historia przeglądania może być śledzona przez TotalAV. Choć mają dobrą reputację w zakresie ochrony danych użytkowników, naprawdę chciałabym, aby wdrożyli zasadę braku logów w przyszłych wersjach tego produktu.

Oprogramowanie antywirusowe TotalAV działało bardzo dobrze podczas testowania złośliwego oprogramowania. Oprogramowanie usunęło całe złośliwe oprogramowanie zainstalowane na moim urządzeniu, a silnik skanujący w czasie rzeczywistym przechwycił całe złośliwe oprogramowanie, które pobierałam w ciągu kilku sekund. Zapora i ochrona przed oprogramowaniem ransomware są aktualizowane automatycznie, więc zawsze jestem chroniona przed najnowszymi zagrożeniami. Byłam także pod wrażeniem szerokiej gamy narzędzi do przyspieszania i czyszczenia systemu TotalAV — mogłam usunąć bałagan w tle, zwolnić miejsce i zwiększyć wydajność na moim komputerze w ciągu kilku minut.

TotalAV naprawdę wyróżnia się intuicyjnym interfejsem użytkownika. Wszystkie funkcje i ustawienia są zawarte w jednym prostym pulpicie nawigacyjnym. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie zna się na technologii i pragnie prostego produktu, który można łatwo zainstalować i dostosować.

Podsumowanie:

TotalAV wypadł w moich testach dobrze — zarówno oprogramowanie antywirusowe, jak i VPN są naprawdę skuteczne. Bardzo podoba mi się przyjazny interfejs użytkownika, a narzędzia do optymalizacji są na najwyższym poziomie. Jednak brak ochrony prywatności w sieci VPN uniemożliwił mi umieszczenie TotalAV wyżej na liście. Jednak jest to właściwa opcja, jeśli chcesz mieć kompleksowe oprogramowanie antywirusowe/pakiet VPN, które są bardzo łatwe w użyciu.

Odwiedź Total AV

Porównanie najlepszych antywirusów z VPN

Antywirus Dołączona sieć VPN Liczba urządzeń objętych usługą Liczba serwerów międzynarodowych 99% lub wyższe wykrywanie złośliwego oprogramowania   Gwarancja braku logów
1.🥇 Norton 360  Nieograniczone dane 1 urządzenie z  Norton 360 Standard

5 urządzeń z Norton 360 Deluxe

29 krajów Tak Tak
2.🥈 Bitdefender  Total Security  Dzienny limit 200 MB

(dostępna aktualizacja)

5 22 kraje Tak Tak
3.🥉 Avira  Prime  Nielimitowane 5 36 krajów Tak Tak
4. Panda Dome  Dzienny limit 150 MB (dostępna aktualizacja) 5 23 kraje Tak Tak
5. TotalAV  Internet Security Nielimitowane 5 34 kraje Tak Nie

Najlepsze marki, które nie dostały się na listę:

  • Avast. Pakiet antywirusowy/VPN Avast obejmuje silną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i w pełni funkcjonalną sieć VPN o przyzwoitej jakości, ale nie oferuje ona zasad braku logów, co oznacza, że ​​mogą śledzić Twoją historię przeglądania. Avast jest również znany ze sprzedaży danych użytkowników, co jest dość dużym problemem dla firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem.
  • AVG. AVG oferuje przyzwoitą ochronę antywirusową, ale jego VPN jest zbyt drogi, jak na ograniczoną ochronę prywatności jaką oferuję. AVG jest również własnością Avast — jeśli chcesz zabezpieczyć swoje dane, szukałbym gdzie indziej.
  • Kaspersky. Kaspersky oferuje swoje VPN jako oddzielną subskrypcję. Zarówno ich VPN, jak i oprogramowanie antywirusowe oferują wysokiej jakości ochronę, który sprawdziła się dobrze w moich testach. Nie umieściłam go na mojej liście z powodu kosztów – inne kompleksowe pakiety antywirusowe i VPN, które wybrałam na tę listę, oferują podobne funkcje w lepszej cenie.

Programy antywirusowe z VPN — często zadawane pytania

🤔 Czy posiadanie sieci VPN zastępuje program antywirusowy?

Nie! VPN i program antywirusowy to nie to samo. Antywirus chroni urządzenie, znajdując, analizując i niszcząc potencjalnie szkodliwe dane, zapobiegając otwieraniu się złośliwego oprogramowania na komputerze i blokując użytkownikom zewnętrznym obsługę klawiatury i ekranu. VPN ukrywa twój adres IP, aby umożliwić prywatne przeglądanie – jednak bez programu antywirusowego nadal możesz być narażony na wirusy.

💻 Czy program antywirusowy działa z VPN?

Tak! VPN nie wpływa negatywnie na funkcjonalność Twojego programu antywirusowego, niezależnie od tego, czy jest oferowany jako część pakietu, czy jest zakupiony jako osobna usługa. Jeśli już, to gwarantuje dodatkową ochronę Twojego urządzenia i tożsamości online. Wszystkie antywirusy na tej liście oferują dołączoną sieć VPN.

🛡️ Czy można ufać dostawcom VPN?

Podczas gdy VPN chroni `twoje przeglądanie przed podmiotami trzecimi, niektórzy dostawcy VPN mogą zapisywać Twoją historię. Takie same zagrożenia prywatności związane z przeglądaniem bez VPN, dotyczą VPN-ów, które rejestrują Twoją historię – Twoje dane mogą zostać sprzedane, utracone i w inny sposób niewłaściwie wykorzystane. Właśnie dlatego zasada braku logów jest przydatnym punktem każdej usługi VPN. Powinieneś korzystać wyłącznie z produktów znanych i renomowanych firm — Norton 360 to mój najlepszy wybór i można mu w 100% zaufać.

📱 Czy VPN można używać na wielu urządzeniach?

To zależy od tego, jaki pakiet antywirusowy dostaniesz. Avira Prime to mój najlepszy wybór dla większości osób, które chcą chronić wiele urządzeń za pomocą jednego pakietu antywirusowego/VPN. Jednak jeśli chcesz chronić swoją rodzinę online, polecam Panda Dome ze względu na jego elastyczne opcje subskrypcji i kontrolę rodzicielska. Norton 360 oferuje także jedne z najlepszych kontroli rodzicielskich na rynku.

Source of Article